2312/104
A. E. Kieldrup (f. Haderslev 1827, d. København 1869)
Parti fra Bornholm med klipper i sol. Sign. monogram. Olie på papir monteret på træ. 18×27.
Krakeleringer. Buet.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. marts 2023
Vurdering
Hammerslag