2422/863
Dansk møbeldesign
Et par kvadratiske sideborde af patineret massiv eg. 1910–20. H. 46. L./B. 45. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 28. maj 2024
Vurdering
Hammerslag