2023/93
Kinesisk bæltespænde af forgyldt bronze, gennembrudt arbejde med drage i skyformationer. Antagelig 20. årh. B. 7,5 cm.
Aldersrelaterede spor.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
21 bud