12038/165
Jean-Paul Riopelle: Derrier le Miroir No. 218. Mars 1976 & Riopelle ficelles et autres jeux. Musee d'Art Moderne de La Ville de Paris 1972. Begge med litografiske omslag og bilag. 32×23 og 38×28. (2)
DLM med brugsspor på omslag - vandskjold, folder og let snavs.
Kunst, antikviteter & design, 17. september 2020
Vurdering
Hammerslag