2312/828
Kirsten Larsen Egede (f. 1962)
Landskaber fra Narsaq, Grønland. Begge sign. monogram, 28/4 02 og 98. Akvarel og tusch på papir. Bladstørrelse 18×26,5 og 29,5×42. Medfølgende bog. (3)
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 21. marts 2023
Vurdering
Hammerslag