2426/288
Halvrundt spillebord af mahogni på lige tilspidsede ben. 20. årh. H. 76. Diam. 90.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Revner i finéren.
Ældre malerier, møbler og varia, 24. juni 2024
Vurdering
Hammerslag