2124/​9063

Cartier

“Marcello de Cartier” taske af bordeaux læder, læderbesætninger, mørke og gyldne beslag, to hanke, udvendig lynlåsrum, lynlåsrum, indvendig lomme og lynlåsrum og brunt monogram stof for. H. 22 x B. 44 x D. 12 cm.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Ridser på læder. Alle mål er cirkamål.

Fashion, 16. juni 2021

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag

2.600 DKK

2.600 DKK
2.500 DKK
2.400 DKK