2124/9063
“Marcello de Cartier” taske af bordeaux læder, læderbesætninger, mørke og gyldne beslag, to hanke, udvendig lynlåsrum, lynlåsrum, indvendig lomme og lynlåsrum og brunt monogram stof for. H. 22 x B. 44 x D. 12 cm.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Ridser på læder. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 16. juni 2021
Vurdering
Hammerslag