2124/315
Et par kaminbukke af jern med portræt af Pierre-Jean de Béranger. 20. årh.s begyndelse. L. 40 cm. H. 17 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Buler, ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 14. juni 2021
Vurdering
Hammerslag