2124/​315

Et par kaminbukke af jern med portræt af Pierre-Jean de Béranger. 20. årh.s begyndelse. L. 40 cm. H. 17 cm. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Buler, ridser og mærker.

Ældre malerier, møbler og varia, 14. juni 2021

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

380 DKK

380 DKK
360 DKK
340 DKK
320 DKK
300 DKK