2142/7652
Klara Lilja (f. 1989)
Uden titel. Sign. Glaseret stentøj. H. 33. B. 30. D. 21.
Proveniens: Galleri V1, København.
Samtidskunst, 19. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag