1842/1693
Sukkerskrin af klart glas med ætsede blomster, beslag af messing. 19. årh. H. 8,5. B. 13. D. 9.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 18. oktober 2018
Vurdering
Hammerslag
20 bud