2131/782
Skandinavisk design
Serveringsvogn af fyr med hylde og hjul. 1980'erne. H. 62. L. 78. B. 50.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 3. august 2021
Vurdering
Hammerslag