2116/667
Leo Estvad (f. Frederiksberg 1902, d. 1986)
“Opstilling med kop”, 1957. Sign. Estvad; titel og datering på blændrammen. Olie på lærred. 68×60.
Original stand.
Moderne kunst og design, 20. april 2021
Vurdering
Hammerslag
26 bud