Gun Gordillo (f. Lund 1945)
Uden titel. Sign. i bunden Gun Gordillo. Neonrør på base af akryl. H. 41. B. 36. D. 24.
Proveniens: Erhvervet direkte af kunstneren af nuværende ejer.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og grafik, 9. december 2020