2033/34
Peter Busch (f. Næstved 1861, d. Lellinge 1942)
Parti fra Møns Klint. Sign. P. Busch. Olie på lærred. 66×77.
Behov for rensning. Lærred bør strammes op. Krakeleringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. august 2020
Vurdering
Hammerslag
17 bud