2022/​56

To næsten identiske Charles X armstole af mahogni, svungne armlæn og ben. 19. årh.s midte. (2)

Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.

Ældre malerier, møbler og varia, 25. maj 2020

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag