2022/56
To næsten identiske Charles X armstole af mahogni, svungne armlæn og ben. 19. årh.s midte. (2)
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. maj 2020
Vurdering
Hammerslag