1309/1716
Potageske, kagespade og 28 dele diverse bestik af sølv. Vægt ca. 940 gr. Samt serveringsske og kniv med skafter af sølv. 20 årh. (32)
Mindre buler, ridser og mærker. Delvis graveret.
Varia, 28. februar 2013
Vurdering
Hammerslag
11 bud