905/862
Pierre Alechinsky (f. Bruxelles 1927)
“Paon différencié”. Sign. Alechinsky 1980, 71/99 med titel. Radering og akvatinte og litografi i farver på Arches. Bladstørrelse 90,3×61,5.
Malerier, skulpturer og grafik, 8. december 2021
Vurdering
Hammerslag