12008/76
Ubekendt kunstner, 20. årh.
Opstilling med frugter og kande. Sign. H.W. Olie på lærred, 31×41. Rammemål 36,5×46,5.
Kunst, antikviteter & design, 20. februar 2020
Vurdering
Hammerslag