2442/​7081

Rud. Rasmussens Snedkerier

To D-formede borde af mahogni med messingsko. Skuffe i sarg. Udført og mærket hos Rud. Rasmussens Snedkerier. H. 74. L. 120. D. 60. (2)

Omfattende slitage, herunder ridser, mærker, hak og afslag. Et bord med løs top og revner i stel. Manglende skruer. En manglende messingsko.

I Lyngby
Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?