2142/7567
Ebbe Stub Wittrup (f. Aarhus 1973)
Komposition, 2004. Sign. og dateret på bagsiden, 1/10. C-print. 65×43. Uindrammet.
Original stand.
Samtidskunst, 19. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
11 bud