Et sæt på fire franske væglampetter af forgyldt bronze, hver med to lysarme, monteret til el. Louis XVI form, 19. årh.s slutning. H. 50. (4)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionen af den elektriske installation.
808896 | ||
107745 (Autobud) | ||
808896 | ||
107745 | ||
1092330 |