2439/1534
Et sæt på fire franske væglampetter af forgyldt bronze, hver med to lysarme, monteret til el. Louis XVI form, 19. årh.s slutning. H. 50. (4)
Dette emne handles i fuldmoms
Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionen af den elektriske installation.
Danske Banks gamle hovedsæde – online salg del I, 23. september 2024
Vurdering
Hammerslag
24 bud