2014/​800

Michael Kvium, efter (f. Horsens 1955)

Figurkomposition. Usigneret. Offset. Bladstørrelse 32×23,5.

Undersøgt i ramme. Beskåret.

Moderne kunst og design, 31. marts 2020

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

600 DKK

12 bud

(Autobud) 600 DKK
600 DKK
550 DKK
(Autobud) 500 DKK
480 DKK
380 DKK
(Autobud) 360 DKK
340 DKK
(Autobud) 280 DKK
270 DKK
260 DKK
250 DKK