2014/800
Michael Kvium, efter (f. Horsens 1955)
Figurkomposition. Usigneret. Offset. Bladstørrelse 32×23,5.
Undersøgt i ramme. Beskåret.
Moderne kunst og design, 31. marts 2020
Vurdering
Hammerslag
12 bud