903/​571

Sven Havsteen-Mikkelsen (f. Argentina 1912, d. Ærøskøbing 1999)

Blakstensodde, Ærø". Sign. SHM; sign. på blændrammen. Olie på lærred. 73×100.

Malerier, skulpturer, grafik, 29. september 2021

Vur­dering

40.000–50.000 DKK

Hammerslag