12009/81
Kai Lindemann (f. København 1931, d. 2007)
Komposition. Sign. Lindemann, 86. Litografi i farver nr. Nr. 46/125. 56×76. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 27. februar 2020
Vurdering
Hammerslag