2014/767
Flemming Rosenfalck (f. 1927, d. 1972)
Komposition. Sign. på bagsiden F.R. Væghængt assemblage. H. 58. B. 33,5. D. 16.
Ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 31. marts 2020
Vurdering
Hammerslag