2442/769
Hans J. Wegner (f. Tønder 1914, d. Gentofte 2007)
“GE 290”. Skammel af eg. Model GE 290S. Udført hos Getama, Gedsted.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Manglende hynde.
Vurdering
842827 | ||
1116916 |