2203/56
En samling ålejern af delvist bemalet jern. Ét mærket Skyum. 18.-20. årh. L. 14–64. (18)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Rust. Enkelte mangler.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. januar 2022
Vurdering
Hammerslag
15 bud