2418/4206
Postfærge. 1919. Chr. X, 1 kr gulbrun. Stemplet parstykke med variant “POSFFÆRGE”. Sign. Møller BPP. AFA 19.500 [ 4+4x ] [ ⊙ ]
Frimærker, 5. maj 2024
Vurdering
Hammerslag