1622/899
Jo Hammerborg (f. 1920, d. 1982)
Ringkrone med seks blus, ring af flettet skind og messing. Diam. 63.
Almindelig brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 31. maj 2016
Vurdering
Hammerslag
31 bud