2312/653
Seppo Mattinen (f. Helsingfors 1930, d. København 2022, )
Uden titel. Sign. Seppo Mattinen 13. Olie på plade. 21,5×21,5.
Original stand.
Moderne kunst og design, 21. marts 2023
Vurdering
Hammerslag
25 bud