2022/684
Lars Nørgård (f. Aalborg 1956)
Erik A. Frandsen (f. Randers 1957)
Uden titel. Sign. hhv. Lars Nørgård - 90, EA samt Erik A. Frandsen 89, 116/500. Litografier i farver. Bladstørrelser 86×62 og 90×62. Uindrammede. (2)
Moderne kunst og design, 26. maj 2020
Vurdering
Hammerslag