2109/​271

Stor oval serveringsbakke af pletsølv. L. 102 cm. B. 67 cm.

Stand

Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker.

Auktion

Ældre malerier, møbler og varia, 1. marts 2021

Kategori
Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Solgt

Hammerslag

1.050 DKK  

2 bud

Tidspunkt Byder Bud
1.050 DKK
1.000 DKK