1803/1119
Ravhalskæde prydet med talrige polerede stykker mælkerav og med lås af forgyldt metal. L. ca. 62 cm. Vægt ca. 166 g.
Dette emne handles i fuldmoms
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage.
Smykker, 17. januar 2018
Vurdering
Hammerslag
17 bud