2445/1260
“The Pouch Mini” clutch af brunt læder med gyldne beslag, skulderstrop og et rum med brunt læderfor. H. 12 x B. 21 x D. 7 cm.
Original dustbag og kort medfølger.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre slitage på hjørner. Enkelte mærker og ridser på læder udvendigt. Fremstår med nogle kuglepensstreget indvendigt. Alle mål er cirkamål.
Vurdering
920169 |