2119/20
Fransk spejl af forgyldt træ. Øverste spejlfelt med bemalet dekoration. Louis XVI form. 19. årh. H. 102×35,5.
Brugsslitage. Revner i træet.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag