2413/1248
Kaméhalskæde af 14 kt. guld prydet med udskåret kamé. Vægt ca. 14 g. L. 54 cm. Vedhæng L. ca. 4 cm.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker og Fashion, 27. marts 2024
Vurdering
Hammerslag