HuskMitNavn (f. København 1975)
“MickeyDuck”. 2011. Usign. Skulptur af håndmalet porcelæn. Ed. 12. 18×25×18.
Medfølges af original emballage samt certifikat signeret og nummereret af HuskMitNavn.
Proveniens: Charlotte Fogh Gallery.
Moderne kunst og design - udskudt, 15. oktober 2015
17 bud