11945/61
Hans Kongslev (, 20. årh. )
Figur af patineret metal i form af Havfrue på sten. Stemplet Kongslev, Tinos. H. 16.
Kunst, antikviteter & design, 7. november 2019
Vurdering
Hammerslag