2119/867
Standerlampe med stamme af sortlakeret metal. Forsynet med skærm af plisseret akryl. Udført hos Le Klint. H. 160.
Alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Skærm med ujævnheder.
Moderne kunst og design, 11. maj 2021
Vurdering
Hammerslag