2412/112
I. L. Jensen, skole, 19. årh.
Opstilling med ferskner, druer og nødder. Usigneret. Olie på lærred. 27×34.
Krakeleringer. Minimale afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. marts 2024
Vurdering
Hammerslag