12048/43
Profileret ramme af udskåret træ prydet med bladsølv og shellak. 19. årh. Lysmål 47×31. Rammemål 55,5×39,5.
Mindre brugsspor. Almindelig patina
Kunst, antikviteter & design, 26. november 2020
Vurdering
Hammerslag