2043/427
Tidligt svensk empirespejl i ramme af forgyldt og forsølvet træ. Usigneret. Ca. 1810. H. 162. B. 64.
Ramme med patina. Senere spejlglas.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
11 bud