902/30
Anthonore Christensen (f. København 1849, d. Usserød 1926)
Valmuer og margueritter. Sign. monogram 1919. Olie på lærred. 41×27.
Malerier og tegninger, 1. juni 2021
Vurdering
Hammerslag