2435/551
Jens Hansen (, Møbelsnedkeri)
Tre bogkasser af mahogni. Udført hos Jens Hansens Møbelsnedkeri. H./B. 71,5. D. 30,5. (3)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Vurdering
16 bud
980767 | ||
871789 (Autobud) | ||
980767 | ||
871789 | ||
321151 (Autobud) | ||
871789 | ||
321151 (Autobud) | ||
871789 | ||
321151 (Autobud) | ||
871789 | ||
321151 (Autobud) | ||
1089017 | ||
321151 (Autobud) | ||
1089017 | ||
321151 | ||
1089017 |