2118/1251
David Andersen
Emaljehalskæde, -armbånd og -ørestikker af forgyldt sterlingsølv prydet med emalje. L. ca. 40, 18 og ca. 3 cm. (5)
Ekstra led medfølger.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Smykker og Fashion, 5. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
21 bud