2438/798
Wilhelm Freddie (f. København 1909, d. sst. 1995)
Uden titel. Sign. Freddie / 76. Akvarel og gouache på papir. Lysmål 17×26.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Vurdering
310081 |