2034/62
Kinesisk langbord af sortlakeret træ. 19. årh. H. 76. L. 200. B. 110.
Har oplyst køber, at han ikke umiddelbart kan forvente et tilskud til reparation af hak, idet han var bekendt med det ved budafgivningen. Han besigtiger skaden og vender evt. tilbage. ESJ, 6/10–20
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia (udskudt), 20. august 2020
Vurdering
Hammerslag