12121/61
Erik Larsen (f. Frederikshavn 1902, d. 1975)
Klovn. Sign. Erik Larsen. Olie på lærred. Lysmål 64×44. Rammemål 75×55.
Mindre skade/rep. ca 3×3 mm
Kunst, antikviteter & design, 27. maj 2021
Vurdering
Hammerslag