2203/603
Peter Rössell (f. Ringsted 1964)
To kompositioner. Sign. Rössel 97, 86/100. Litografier i farver. Lysmål 37×27. (2)
Undersøgt i ramme. Original stand.
Moderne kunst og design, 18. januar 2022
Vurdering
Hammerslag